Nová scénička 2.A

Nová scénička 2.A

Facebook
Twitter
LinkedIn
Deti 2.A prežili netradičný, vyučovací deň pod vedením hercov DNS. V priebehu dvoch hodín vymysleli a naskúšali krátke predstavenie a potom ho predviedli ostatným deťom.
Zistili, ako divadelné predstavenie vzniká, ako podnietiť  fantáziu a kreativitu a súčasne v príbehu, ktorý  vytvorili, našli a prežili ponaučenie, ktoré príbeh prináša.
Ďakujeme hercom za jedinečnú príležitosť prežiť krásny deň.
Krátky zostrih z tohto dňa si môžete pozrieť na našom youtube: https://youtu.be/EM2sMEAf03c

Ďalšie novinky, ktoré by vás mohli zaujímať

adventný kalendár
Deti často lepšie trávia a prežijú Advent so svojím adventným kalendárom, ktorý nemusí byť práve z obchodu, čokoládový. Skutočné prežívanie adventu spočíva v prvom rade, darovaním svojho času Bohu a svojim najbližším. Aby sme našim žiakom trošku pomohli, pripravili sme si pre nich adventný „video-kalendár“ ...
matematika
Srdečne Vás pozývame na popularizačnú prednášku o matematike pre verejnosť, predovšetkým pre deviatakov, ich rodičov a učiteľov. 23. 11. 2022 o 16:00 v Spoločenskej miestnosti školy.   
IMG_2650
Žiaci 2.ročníka absolvovali v termíne od 14.11.-18.11.2022 plavecký kurz v Športovej hale Malina. Boli rozdelení do troch družstiev a pod vedením skúsených inštruktorov zdokonaľovali svoje plavecké zručnosti. Okrem mokrého vysvedčenia si  vyslúžili obrovskú pochvalu trénerov za ich aktívne počúvanie a...