Rozlúčka s našimi maturantmi

Rozlúčka s našimi maturantmi

Rozlúčka s našimi maturantmi

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ako mnohí, aj naši maturanti prežili zvláštny rok. V niektorých ohľadoch dokonca ťažký – práve v poslednom „zelenom“ ročníku zostali bez osobného kontaktu .  Dištančné vzdelávanie ich odlúčilo od seba i od vyučujúcich.

Napriek tomu ukončenie gymnaziálneho štúdia úspešne zvládli. A dobré vzťahy, ktoré za štyri (niektorí ako žiaci ZŠ  dokonca 12) roky medzi nimi vznikli, sa nepodarilo narušiť ani koronavírusu! Študenti gymnázia sa s vyučujúcimi najskôr stretli neoficiálne, pri malom občerstvení a veľkej zábave, ktorú si pre nich pripravili.

V pondelok 24.5. sme sa poslednýkrát v tomto školskom roku rozlúčili aj oficiálne, a to sv. omšou a slávnostným odovzdávaním maturitných vysvedčení. Vzájomné slová vďaky a priania všetkého úspešného nielen v ďalšom štúdiu na vysokých školách, ale aj v osobnom živote neboli, veríme, tými poslednými, ktoré si vyučujúci s našimi maturantmi povedali.

Ďalšie novinky, ktoré by vás mohli zaujímať

Letný tábor ŠKD
V priebehu uplynulého týždňa neostali brány našej školy zatvorené a privítali sme našich prvostupniarov na letnom tábore, ktorý organizovali naše pani vychovávateľky zo školského klubu.  Počasie bolo naozaj krásne a tak si naše deti mohli užiť množstvo aktivít, kopec zábavy, smiechu, šikovných rúk, slnečných dní, vody a vzájomných priateľstiev.
FAIR PLAY hra
Olympijské hry sa začnú v Tokiu 23. júla, ale namiesto toho, aby boli podujatím, ktoré oslavuje najlepšie športové úspechy, budú tohtoročné hry zatienené. Vďaka zmene pravidiel z roku 2015 môžu teraz športovci narodení ako muži súťažiť spolu so ženami v ženských...
Rozlúčka žiakov 9. ročníka
Dlhoročným zvykom na našej škole je, že na záver školského roka sa deviataci spoločne stretnú so svojimi učiteľmi a rodičmi, aby sa v slávnostnej atmosfére rozlúčili so základnou školou predtým, ako opustia jej brány. Tento rok bol v niečom iný, deviataci sa nemohli so všetkými rozlúčiť osobne a preto sme ich mohli sledovať aspoň prostredníctvom videoprenosu počas slávnostnej rozlúčky.  Želáme všetkým našim deviatakom, aby sa im darilo v ich ďalšom štúdiu i v živote.
 Program 29. júna 2021
Milí rodičia, priatelia, dávame Vám do pozornosti program posledného dňa v školskom roku 2020/2021. Utorok 29. júna 2021 8,00 – rozhlasové vysielanie – vyhlásenie ocenených žiakov pochvalou riaditeľom školy 8,05 – odovzdávanie koncoročných vysvedčení, udelenie pochvál triednym učiteľom, zhodnotenie šk....
Archív noviniek