Vzdelávanie od 19. apríla

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Vážení rodičia, priatelia,
v zmysle dnešných usmernení ministerstva školstva je obnova prezenčného vyučovania pre ďalších žiakov školy naplánovaná takto:
1. od 19. apríla žiaci 8. a 9. ročníka ZŠ,
2. od 26. apríla žiaci 5. – 7. ročníka ZŠ.
Prezenčná výuka je podmienená priaznivou epidemiologickou situáciou podľa regionálneho COVID automatu na stránke Ministerstva zdravotníctva (okres Malacky je momentálne v II. stupni varovania).
Účasť na vyučovaní bude štandardne podmienená pretestovaním jedného zákonného zástupcu a testuje sa tiež žiak na 2. stupni ZŠ a gymnázia.
Žiakov 8. a 9. ročníka ZŠ pred návratom od 19. apríla bude možné testovať v školy:
1. kloktacími testami (testovanie prebehne pravdepodobne štvrtok 15.4. poobede),
2. Ag-testami (testovanie prebehne pravdepodobne piatok 16.4. poobede),.
Žiak samozrejme môže byť otestovaný aj mimo školy na inom mobilnom odbernom mieste.
Prosíme rodičov žiakov 8. a 9. ročníka ZŠ, aby svoje vyjadrenie ohľadom testovania žiakov vykonali urgentne do utorka 13.4. 2021 12.00 hod. – kvôli objednávke kloktacích testov.
Testovanie rodičov žiakov 8. a 9. ročníka (ako aj I. stupňa) prebehne v štandardnom čase v piatok 16.4. (registračný formulár bude zverejnený v stredu 14.4.).
Ďakujeme za porozumenie!
Prajeme pokoj a dobro.
cšm

Ďalšie novinky, ktoré by vás mohli zaujímať

Letný tábor ŠKD
V priebehu uplynulého týždňa neostali brány našej školy zatvorené a privítali sme našich prvostupniarov na letnom tábore, ktorý organizovali naše pani vychovávateľky zo školského klubu.  Počasie bolo naozaj krásne a tak si naše deti mohli užiť množstvo aktivít, kopec zábavy, smiechu, šikovných rúk, slnečných dní, vody a vzájomných priateľstiev.
FAIR PLAY hra
Olympijské hry sa začnú v Tokiu 23. júla, ale namiesto toho, aby boli podujatím, ktoré oslavuje najlepšie športové úspechy, budú tohtoročné hry zatienené. Vďaka zmene pravidiel z roku 2015 môžu teraz športovci narodení ako muži súťažiť spolu so ženami v ženských...
Rozlúčka žiakov 9. ročníka
Dlhoročným zvykom na našej škole je, že na záver školského roka sa deviataci spoločne stretnú so svojimi učiteľmi a rodičmi, aby sa v slávnostnej atmosfére rozlúčili so základnou školou predtým, ako opustia jej brány. Tento rok bol v niečom iný, deviataci sa nemohli so všetkými rozlúčiť osobne a preto sme ich mohli sledovať aspoň prostredníctvom videoprenosu počas slávnostnej rozlúčky.  Želáme všetkým našim deviatakom, aby sa im darilo v ich ďalšom štúdiu i v živote.
 Program 29. júna 2021
Milí rodičia, priatelia, dávame Vám do pozornosti program posledného dňa v školskom roku 2020/2021. Utorok 29. júna 2021 8,00 – rozhlasové vysielanie – vyhlásenie ocenených žiakov pochvalou riaditeľom školy 8,05 – odovzdávanie koncoročných vysvedčení, udelenie pochvál triednym učiteľom, zhodnotenie šk....
Archív noviniek