Majstrovstvá Bratislavy v cezpoľnom behu 

Majstrovstvá Bratislavy v cezpoľnom behu 

Facebook
Twitter
LinkedIn
V sobotu 12.11. sa v Zámockom parku v Malackách konali Majstrovstvá Bratislavy v cezpoľnom behu 🏃🏼‍♀️, ktorých sa zúčastnili aj naše dve študentky gymnázia.
Neostali len účastníčky, ale aj víťazky.
Michaela Salayová, 3.G vyhrala v kategórii „Dorastenky“ v behu na 3 km titul „Majsterka Bratislavy“ 🥇 a jej spolužiačka Rebecca Slezáková, 3.G obsadila v tesnom závese úžasné druhé miesto. 
Dievčatám gratulujeme a prajeme veľa ďalších skvelých úspechov.

Ďalšie novinky, ktoré by vás mohli zaujímať

adventný kalendár
Deti často lepšie trávia a prežijú Advent so svojím adventným kalendárom, ktorý nemusí byť práve z obchodu, čokoládový. Skutočné prežívanie adventu spočíva v prvom rade, darovaním svojho času Bohu a svojim najbližším. Aby sme našim žiakom trošku pomohli, pripravili sme si pre nich adventný „video-kalendár“ ...
matematika
Srdečne Vás pozývame na popularizačnú prednášku o matematike pre verejnosť, predovšetkým pre deviatakov, ich rodičov a učiteľov. 23. 11. 2022 o 16:00 v Spoločenskej miestnosti školy.   
IMG_2650
Žiaci 2.ročníka absolvovali v termíne od 14.11.-18.11.2022 plavecký kurz v Športovej hale Malina. Boli rozdelení do troch družstiev a pod vedením skúsených inštruktorov zdokonaľovali svoje plavecké zručnosti. Okrem mokrého vysvedčenia si  vyslúžili obrovskú pochvalu trénerov za ich aktívne počúvanie a...