Instagram

Facebook

Virtuálna prehliadka školy

Youtube

Finančná zbierka podpory vzdelávania ukrajinských detí

Finančná zbierka podpory vzdelávania ukrajinských detí

Finančná zbierka podpory vzdelávania ukrajinských detí

Facebook
Twitter
LinkedIn
Milí rodičia, priatelia,
 
obraciame sa na Vás s prosbou o pomoc pri riešení ukrajinskej situácie na našej škole a zabezpečení kvalitného vzdelávacieho procesu pre tieto deti.
 
V tejto chvíli máme na škole 15 ukrajinských detí, z toho 8 v materskej škole, 5 na ZŠ a 2 na gymnáziu. 
Našim zámerom je vytvoriť pre tieto deti čo najlepšie podmienky pre výučbu. Veríme, že práve normálny a zmysluplný školský režim im pomôže preklenúť náročnú životnú situáciu.
Deti boli zaradené do bežných tried. Okrem vyučovacích hodín s deťmi im pripravujeme jazykový kurz slovenského jazyka a tiež hodiny s ukrajinskými učiteľmi (prezenčné i dištančné). Podarilo sa nám dohodnúť na čiastočnom pracovnom pomere s ukrajinskou kvalifikovanou učiteľkou.
V materskej škole sme vytvorili samostatnú triedu ukrajinských detí, v ktorej pracuje a pomáha s adaptáciou detí jedna ukrajinská mamička. 
 
Finančné možnosti školy ako aj štátna forma podpory nie sú postačujúce, a preto by sme Vás chceli požiadať, v rámci Vašich možností, o zapojenie do finančnej zbierky. Finančné prostriedky budú použité na pokrytie osobných a prevádzkových nákladov súvisiacich so zabezpečením vzdelávacieho procesu .
 
Finančnú podporu môžete poskytnúť v akejkoľvek sume na účet školy či už jednorázovou formou  alebo pravidelným mesačným príspevkom. Do poznámky prosím uveďte ZBIERKA
Budeme Vám vďační za akúkoľvek pomoc
 
Vážime si aj Vašu doterajšiu podporu a záujem, ktorú nám v tomto smere prejavujete.
 
Pevne veríme, že spoločnými silami sa nám podarí celú situáciu zvládnuť a budeme môcť byť aj vďaka Vám nápomocní ľudom, ktorí potrebujú pomoc.
 
ČÍSLO ÚČTU:  SK72 5600 0000 0032 0929 2001
POZNÁMKA: ZBIERKA
 
Srdečná vďaka!

 

Požehnaný a pokojný čas.

Ďalšie novinky, ktoré by vás mohli zaujímať

Naboj-junior-2023-Tim-A
V piatok 24. novembra sa uskutočnila súťaž štvorčlenných tímov v matematike a fyzike s názvom Náboj Junior. Súťaže sa zúčastnilo 1 885 tímov zo siedmich štátov Európy (Belgicko, Česko, Španielsko, Chorvátsko, Holandsko, Poľsko a Slovensko), z toho 482 tímov zo Slovenska, resp. 80 tímov z Bratislavského kraja. Našu školu...
IMG_20231124_110500
Naše žiačky 5. a 7. ročníka dnes 24.11.2023 súťažili v okresnom kole vo vybíjanej. Podarilo sa im poraziť všetky družstva v skupine a vybojovali si postup do semifinále, kde len s rozdielom jediného bodu končili na štvrtom mieste. Dievčatá hrali...
rybka
Prinášame prvé číslo šk. časopisu Rybka v tomto šk. roku. Prajeme Vám príjemné čítanie. Rybka 1 – 2023/2024
IMG_3426
Hosťom otvorenej platformy, ktorá sa konala dňa 16. novembra 2023 v Kulturním domečku v Malackách, bol tentokrát PhDr. Ivan Kamenec CSc, historik, vedecký pacovník SAV. Ivan Kamenec sa vo svojom výskume zameriava na politické a kultúrne dejiny Slovenska 20. storočia,...