Instagram

Facebook

Virtuálna prehliadka školy

Youtube

Vzdelávanie aj naďalej dištančne

Facebook
Twitter
LinkedIn

Vážení rodičia, priatelia,

pre pretrvávajúce nepriaznivé okolnosti bude škola zabezpečovať vzdelávanie žiakov dištančným spôsobom až do veľkonočných prázdnin (1. – 6. apríl 2021).

Personálne možnosti školy sú momentálne stále výrazne oslabené, viacero zamestnancov je bohužiaľ v karanténe. Takisto epidemiologická situácia nie je vyhovujúca pre masívnejší návrat detí do škôl. Po dôslednom posúdení situácie sme sa rozhodli byť opatrní.

Aj naďalej budeme poskytovať prezenčnú výuku pre žiakov I. stupňa rodičov z kritickej infraštruktúry, rodičov, ktorí nemajú možnosť vykonávať prácu z domácnosti a rodičov, ktorých situácia v rodine si to vyžaduje pre náročné okolnosti. Prosíme však rodičov, aby túto možnosť využili naozaj len v opodstatnených prípadoch.

Pre týchto žiakov bude škola zabezpečovať prezenčné vzdelávanie v kombinácii so záujmovou činnosťou v čase 7,00 – 16,00.

Pre budúci týždeň (22. – 26.3.) je možné prihlásiť dieťa do štvrtka 18.3. na cabanova.monika@csmalacky.sk. Rodičia detí, ktorí navštevujú školu v prebiehajúcom týždni, prihlasovaciu povinnosť vykonať nemusia. Školská jedáleň bude budúci týždeň v prevádzke.

Testovanie rodičov I. stupňa bude prebiehať tak ako doteraz vždy v piatok od 14,00 do 18,00 (registračný formulár sprístupnený vždy od stredy).

Ďakujeme za pochopenie!

Prajeme veľa síl, vytrvalosti a pokoja do ďalších dní a prosíme o spoločnú modlitbu.

Ďalšie novinky, ktoré by vás mohli zaujímať

zber papier
Milí rodičia, študenti! V rámci nášho celoročného Ekoprogramu sa opätovne zapájame do zberu papiera a elektroodpadu. TERMÍN: 2.10. – 13.10. 2023 KEDY ? pondelok – piatok 7.00 – 8.00 15.00 – 17.00 KDE ? v Skautskej klubovni za vstupom do...
1
S radosťou vám prinášame správu o krásnej  diecéznej púti detí, ktorá sa konala v Šaštíne minulý týždeň 20.9. 2023. Púte s zúčastnili aj žiaci z našej školy z 5. a 6. ročníka. V bazilike Sedembolestnej Panny Márie sa konala svätá omša, ktorú celebroval bratislavský...
DSC07935
Teambuilding v Šaštíne patrí medzi najobľúbenejšie akcie našich študentov. Teambuilding je vždy časom, kedy okrem oficiálneho privítania nových prvákov prostredníctvom imatrikulácii študenti medzi sebou utužujú aj už vzniknuté vzťahy a navzájom sa ešte viac spoznávajú. Usilujú sa o vytvorenie tímu....
Rudar_A3_CSM
Radi by sme Vám dali do pozornosti športový klub RUDAR, ktorý bude v tomto školskom roku na našej škole viesť krúžok všeobecnej športove prípravy. Všetky potrebné informácie nájdete na plagátoch.